• Warsztat +48 609 791 679

  • Stacja kontroli pojazdów +48 885 885 610

  • Wrocław 53-608 , ul. Robotnicza 92-94

  • pn-pt 8.00-19.00, sb 8.00-14.00

1.

Zapewniamy pełną obsługę pojazdu w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzamy czas i zmniejszamy zaangażowanie naszych Klientów.

2.

Znamy realia, dlatego dbamy o dyscyplinę kosztową związaną z naprawami i serwisem floty, zawsze staramy się indywidualnie dopasować ofertę do potrzeb.

3.

Obsługujemy wszystkie rodzaje samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony i współpracujemy z czołowymi dystrybutorami części samochodowych.

4.

Wiemy jak ważny jest czas, dlatego automatycznie przypominamy o konieczności wizyty w serwisie, wymianie opon czy płatności za OC.

5.

Dzięki wysokiej klasy urządzeniom diagnostyczno-pomiarowym zapewniamy sprawne i dłuższe funkcjonowanie floty naszych Klientów.

6.

Umożliwiamy bezgotówkowe rozliczenie wszystkich usług wykonanych w ramach umowy serwisowej na podstawie szczegółowej faktury zbiorczej.

7.

Dla komfortu naszych Klientów oferujemy zarówno krótko-, jaki i długoterminowy wynajem aut oraz samochód zastępczy z OC sprawcy w usłudze door-to-door.

8.

Ograniczamy czas postojów pojazdów - dzięki szybkiej i rzetelnie wykonanej usłudze, udzielamy rad jak obniżyć koszt eksploatacji samochodów.

9.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, ale także wszystkich firm posiadających flotę samochodów osobowych, dla których istotną kwestią jest ograniczenie kosztów serwisowania oraz wizerunek pojazdów. Chętnie dzielimy się doświadczeniem i udzielamy wskazówek w zakresie kreowania polityki flotowej firmy. Zapraszamy do współpracy.

Napisz do konsultanta