• Warsztat +48 609 791 679

  • Stacja kontroli pojazdów +48 885 885 610

  • Wrocław 53-608 , ul. Robotnicza 92-94

  • pn-pt 8.00-19.00, sb 8.00-14.00

Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług. Odpowiedni poziom wykonanej naprawy zapewnia w naszym serwisie  wykwalifikowana kadra blacharzy, lakierników i mechaników. Współpracujemy z czołowymi dystrybutorami części samochodowych, takimi jak: Intercars, AD Polska, DEKO i wielu innych, dzięki czemu nasza oferta obejmuje zarówno produkty oryginalne, jak i poszukiwane przez naszych Klientów ich alternatywne i tańsze odpowiedniki.  Zanim dokonamy wymiany uszkodzonej części lub naprawy samochodu, konsultujemy z właścicielem pojazdu zakres i przewidywane koszty usługi. Dysponujemy też flotą samochodów zastępczych – w tym dostawczych i specjalnych – które oferujemy w czasie trwania naprawy.

Jak działamy

Oferujemy szeroki zakres usług nie tylko dla osób fizycznych, ale także dla Klientów instytucjonalnych (korporacyjnych). Przy współpracy z naszymi partnerami (Intercars, Motoflota, AD Polska) wdrażamy systemy zarządzania flotą, pozwalające firmie na wgląd w proces naprawczy pojazdu.

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę pojazdu – uwzględniając przy tym wskazaną przez Klienta, potencjalną przyczynę nieprawidłowej pracy samochodu. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy mają ludzkie podejście do kierowców i ich samochodów.

Specjalizujemy się w likwidacji szkód komunikacyjnych. Sporządzamy szczegółową dokumentację fotograficzną uszkodzeń i pośredniczymy w dopełnieniu formalności z ubezpieczycielem. Wszystko dla oszczędności czasu i wygody naszych Klientów.

Każdą naprawę konsultujemy z Klientem.

Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami, pozwalającymi na diagnozę i odbudowę pojazdu po kolizji drogowej. Elektroniczny system pomiarowy daje nam możliwość kontroli parametrów naprawionego samochodu.

Napisz do konsultanta